Ідеї для бізнесу 2019 року. Топ-22 найцікавіших ідей

Шукаєте натхнень для реалізації власного бізнесу? У цій статті ви знайдете кращі ідеї для бізнесу 2019 року

Якщо ви бізнесмен-початківець, надавайте перевагу маленьким проектам, адже вони і є бізнес ідеями майбутнього. При виборі своєї майбутньої справи опирайтесь на декілька речей:

  • прогнозоване зростання промисловості;
  • ваші можливості;
  • потенційний прибуток;
  • здатність ідеї бути автоматизованою, або її перетворення на пасивний дохід.

Зверніть свою увагу на ідеї, які мають куди розвиватися і будьте впевнені, що найкращий час, щоб розпочати міні-бізнес – саме зараз. Отож, без зайвих слів…

22 найкращі ідеї для бізнесу 2019 року

22. Крафтове пиво – бізнес проект, який можливо реалізувати вже сьогодні

Міні пивоварні та пивна галузь залишаються неймовірно популярними у всьому світі. Особливо актуальним стає виготовлення крафтового пива. Цю галузь охоплюють малі підприємства, які займаються виробництвом незначного обсягу пива, що постачається до місцевих крамниць, барів та ресторанів. В Україні крафтове пиво складає всього 1% від загального ринку, тому можна сміливо сказати про те, що ринок порожній і в нього варто заходити в 2019 році за умови, якщо попередньо узгоджувати місця збуту: бази відпочинку, клуби, паби, ресторани та інші місця для відпочинку. Якщо вам до вподоби ця сфера бізнесу, можливо, потрібно виходити на новий рівень із власними ідеями?

Бізнес потребує 100 тисяч доларів капіталовкладень, якщо купувати обладнання. Проте його можна і орендувати, як це і роблять більшість дрібних пивоварів. Окупність стартапу складає до 5-ти років.

21. Вантажівка з їжею

Харчова промисловість у вигляді вантажівки з їжею стрімко зростає. У 2018 році загальний дохід склав складає понад мільярд доларів. Нам світові обсяги продаж ні до чого, оскільки такий бізнес не є високоприбутковим. Вантажівки із їжею не будуть користуватися великим попитом у великих містах – це бізнес для малого міста. Однак декілька таких вантажівок можуть сміливо переміщуватися з міста в місто, оновлюючи споживацьку аудиторію. Орієнтовна прибутковість бізнесу – 200 тисяч гривень на рік.

Вантажівки набагато дешевші в обслуговуванні, ніж відкриття ресторану, вони не потребують великого капіталу для запуску. В середньому для відкриття бізнесу потрібно до 30 тисяч доларів. Також цей бізнес має меншу кількість відмов при отримані дозволів на діяльність. Відсоток відмов малим підприємцям для відкриття власних ресторанів становить від 60% до 90%, в той час, як підприємцям, які мріють відкрити вантажівку з їжею – лише 10%. Ця ідея знаходиться аж на 21 місці, тому що галузь харчової промисловості характеризується великою конкуренцією та несприятливими муніципальними правилами у багатьох містах.

20. Дистанційне керування працівниками – перспективний бізнес майбутнього

Без сумніву, робоча сила стає все потрібнішою, тому галузь, яка б обслуговувала цю сферу, отримала б чималий прибуток. В наслідок того, що не всі керівники мають можливість особисто спостерігати за працівниками, дуже стрімко розвиваються компанії, які пропонують послуги дистанційного моніторингу за роботою працівників. Сюди ж можна відносити організацію аутсорсингу з будь-якого виду діяльності.

Бізнес здатний приносити від 500 тис. грн.прибутку на рік. Вкладення можуть бути мінімальними, в залежності від наявності робочих місць. Середня окупність бізнесу становить від кількох місяців до 2-х років.

19. Виробництво електро-велосипедів

Зі світового ринку звичайні велосипеди витісняють удосконалені моделі, обладнані електронним двигуном. До 2020 року цьому напрямку прогнозують успіх, який становитиме 50 мільйонів доларів. Вдало побудований бізнес може займатися виготовленням та продажем електровелосипедів та доукомплектуванням до традиційних велосипедів (ви замінюєте одну спицю заднього або переднього колеса на ту, яка містить електродвигун, а також батарею та кабелі).

Бізнес план для одноосібного підприємництва дозволить отримувати прибуток на рівні 70-100 доларів на день.

18. Послуги перекладача та редактора

Міжнародні зв’язки та спілкування спричинило шалений бум. Протягом ближчих 15-ти років попит на усних та письмових перекладачів зросте на 46%. Тож перспектива перекладацької діяльності буде набагато більшою, ніж у всіх інших професіях.
Якщо у вас є нові ідеї для перекладацької діяльності, або ж ви плануєте будувати свій бізнес саме у цій галузі, перше що потрібно зробити, це знайти для працівників клієнтів, щоб праця мала попит. Але і тут є ризик, оскільки інформаційні технології швидко розвиваються, можливо, один зі світових гігантів (приміром, Goggle, Марк Цукерберг або Ілон Маск) за десятки років відшліфують систему перекладання і потреба в перекладачах зникне повністю.

17. Віртуальна реальність в туризмі

Ера віртуальної реальності уже наступила. Як і очікувалося, люди придбали понад 12 мільйонів гарнітур віртуальної реальності у 2016 році. Але як правильно побудувати бізнес, пов’язаний з віртуальною реальністю? Зверніть свою увагу на світові компанії, які досягли шаленого успіху у різних сферах використовуючи віртуальну реальність як свій основний інструмент. Сьогодні ця сфера особливо актуальна для продажу туристичної продукції.

16. Автомати із здоровою їжею

Якщо написати в пошуковій системі «автомати зі здоровою їжею», ви отримаєте безліч оголошень на цю тему, а це і справді дуже хороший знак. Яка причина такого попиту? Корпорації хочуть, щоб працівники їхніх фірм харчувалися здоровою їжею. Якщо ви маєте стартовий капітал, який становить хоча б 30 тисяч доларів, ви з легкістю зможете активно розпочати свою діяльність. Ця індустрія має сильну соціальну та політичну підтримку, тож планується лише її активний розвиток. Суттєвою перевагою є майже цілком пасивний дохід.

15. Школа програмного забезпечення

Якщо ви вмієте користуватися будь-яким спеціалізованим програмним забезпеченням, ви можете побудувати бізнес, навчаючи людей використовувати його. Можете спрямувати свою діяльність або на індивідуальні уроки, або на невеликі групові сесії. Хорошою для вас інвестицією буде створення підручників з власною методикою, за якими б і навчалися учні на заняттях. Ви завжди можете залучитися підтримкою інших фахівців та спеціалістів для підвищення рівня розвитку ваших курсів. Не обмежуйте себе і географічно. Подумайте над створенням електронних книг, онлайн-курсів, консультацій в skype тощо.

14. Екологічно чисте життя

Будівельні матеріали для зменшення забруднень та відходів набирають обертів. Чого тільки вартує вдало реалізований стартап в Україні із будівництва солом’яних будинків. Зелене життя, життя поза мережею, вантажні контейнери, крихітні будинки – усе це набуває неабиякої популярності. Екологічно чисте життя і справді набуло вибухової популярності за декілька останніх років, адже зростає інтерес споживачів до енергозаощаджувальних систем. На даний момент стабільний попит на екологічно чисті будівельні матеріали становить понад 36.1 мільярдів доларів, який зростатиме на 10.6% щорічно, до 2020 року.

13. Нові бізнес ідеї. Програми для дітей

На даний момент десятки мільйонів дітей використовують смартфони чи планшети, а ваші гроші мають працювати в цьому напрямку. Фактично, 75% дітей мають доступ до мобільного пристрою. Ви можете досягти великого успіху в цьому бізнесі, якщо у вас вистачить творчого натхнення чи ви запасетеся підтримкою та допомогою не менш творчих людей. Перш за все, зосередьте свою увагу на програмах, які розраховані на покращення здоров’я та пропонують неформальні освітні програми для підлітків. Таким способом ви точно привернете увагу зі сторони батьків, а це уже відкриває перед вами великі можливості для реалізації ідеї для бізнесу 2019 року.

12. Малий бізнес – ідеї з оренди безпілотних літаків

Попит на безпілотники зростає з колосальною швидкістю, адже вони застосовуються в наукових дослідженнях та спостереженнях.
Тепер, коли Федеральна авіаційна адміністрація завершила розробку правил, що передбачають інтеграцію безпілотних літаків у національний повітряний простір, галузь стрімко злетить. Оренда безпілотників – це один з варіантів для розгляду нового бізнесу. Навчання та сертифікація польотів на дронах також є дуже потужною галуззю для суперництва.

11. Консультант з побачень

Жодна зі сфер життя не була настільки понівечена сучасними технологіями, як живе спілкування та побачення в реальному часі. Спосіб знайомства змінився, але результат побачень залишився такий же невтішний, як і десятки років тому на сторінках журналу «Cosmo». У вас є можливість створити інформаційну продукцію, яка в свою чергу буде спрямована на жіночу частину людства, і гарантуватиме успіх побачень та щасливі стосунки з хлопцем мрії. Або ж ви можете орієнтуватися на сильну половину населення Землі, яка шукає якомога найімовірнішу інформацію про способи знайомства з довгоочікуваною супутницею.

10. Бізнес пропозиції з ремонту смартфонів

Супер високий попит на ринку, але близький до вибуху. Як ви розглядаєте варіант цілодобового ремонту? Або ж послуга доставки протягом декількох годин?Це стає дуже популярно, як мінімум ви можете орієнтуватися на мешканців вашого міста чи області. Існує безліч національних сервісних центрів, але ніхто не заважає створенню приватних підприємств у цій галузі. Якщо у вас є знання в сфері ремонту та креативні ідеї для бізнесу, то це 100% шлях до успіху.

9. Продукти, що не містять глютен

Продаж продуктів без глютену у цьому році зріс на 34%, адже щороку росте клієнтська база людей, які страждають найбільш поширеною генетичною хворобою – целіакією. Неабиякою популярністю користуються ресторани та заклади швидкого харчування, які презентують у своєму меню страви, без вмісту глютену. Ви можете розширити свій бізнес і зайнятися розробкою онлайн-курсів з безглютенової дієти, або ж написанням кулінарної книги з рецептами, страви яких не містять глютену.

8. Турбота за людьми похилого віку

Значний відсоток населення України становлять пенсіонери. Дев’яносто відсотків з них хочуть продовжувати жити вдома і відмовляються від будинків для пристарілих. Саме такі пенсіонери та створюють величезну кількість можливостей для компаній, розрахованих на обслуговування людей похилого віку. Ви можете обирати будь-якому послугу: водія, доставки всього необхідного на дім, прибирання, догляд за домашніми тваринами, роботи в саду та на подвір’ї. Можливості необмежені, будь яка фізична допомога має попит. Зовсім новою послугою у цій сфері є салон краси з виїздом на дім для клієнтів похилого віку.

7. Щомісячна підписка на потрібні послуги

Подумайте над тим, чого люди потребують регулярно, щомісяця. Існує дуже багато сфер для розвитку бізнесу в цьому напрямку. Пропонуйте менш дорогі ціни, ніж в інших подібних сервісів, і ви дуже швидко сформуєте хорошу клієнтську базу.

6. Куток послуг для тварин

Сфера послуг для домашніх улюбленців – на піці своєї популярності. Очікується, що до 2019 року ринок сягне прибутку, який складатиме 92 мільярди доларів у світових масштабах. Що стосується України, то просто погляньте на шалений успіх песиків останніми роками. Ідея для бізнесу 2019 року банальна: відкрийте курси з дресування собак, киць, птахів, створюйте курси для тварин і їх господарів. Виберіть будь яку діяльність, яка б полегшила життя власникам тварини.

5. Послуги створення відео-роликів

До 2020 році 90% усього інтернет-трафіку складатимуть відеоролики. Існують компанії, які хочуть, щоб відеоролики створювалися для тренувань, подій, особливих випадків тощо. Відеобізнес розвивається семимильними кроками, то ж абсолютно кожному радимо вивчати основи відеомонтажу і спробувати реалізувати власний бізнес.

4. Консультант із соціальних мереж

Коли Інтернет-ландшафт розширюється, підприємства та великі корпорації шукають більш спеціалізованих працівників, які можуть гарантувати розвиток на просторах Інтернет-ресурсів. Якщо ви маєте нові ідеї чи знання в будь-якій соціальній мережі, пропонуйте свої послуги як консультант з соціальних мереж. Кожна велика компанія шукає когось, хто може зв’язатися з їх аудиторією. Соціальні мережі допомагають практично будь-якому бізнесу збільшувати продажі. Робота у facebook, instagram – стала би улюбленим заняттям для молодих людей, які і без того просиджують в мережах години на день, то ж чому би не реалізувати ці ідеї для бізнесу 2019 року.

3. Послуги з оздоровлення персоналу

Компанії нарешті зрозуміли, що дуже важливо інвестувати в здоров’я працівників, особливо в області психологічного здоров’я. Це економить підприємствам значні людські ресурси, зменшує кількість пропущених робочих днів і повертає втрачену продуктивність. Фактично, 2018 рік став стартовим для галузі, і зараз понад 70% роботодавців пропонують певну програму оздоровлення, що зросла з 58% у 2018 році. Тепер компанії залучають зовнішні фірми для надання масажу, йоги, здорової їжі, коучингу, медитації тощо. Підприємства беруть на роботу зовнішні фірми, щоб керувати цими програмами. Компанії витрачають в середньому до 900 доларів на рік на одного співробітника на програмах для здоров’я.

2. Оренда всього необхідного

Оренда – диво сучасного світу. Адже не потрібно витрачати цілий статок на речі, які використовуєш дуже рідко. Ваша задача полягає у тому, щоб володіти товаром, який буде мати попит. Витратьте час та ресурси для створення хорошої реклами та накопичення достойної клієнтської бази (для цього використайте будь-яку соціальну мережу).

1. Створення потенційної клієнтської бази для місцевих підприємств

Створення такої бази для місцевих підприємств відбувається шляхом створення оптимізованих веб-сайтів, які генерують потенційних клієнтів для підприємств. Такий сайт коригує усі нижче описані вимоги:

  • прогнозований ріст;
  • місцева конкуренція;
  • потенційний прибуток (цей бізнес можна розширювати нескінченно…у вас можуть бути 100 веб-сайтів, які генерують потенційних клієнтів для 100 різних компаній);
  • прибутковість часу (цей бізнес може бути 100% автоматизованим, пасивним).

Ми розглянули 22 ідеї для бізнесу 2019 року. Однак скільки ж їх ще залишилося нерозглянутими і навіть не придуманими. Надихайтесь на фінансову незалежність і пам’ятайте, або ви будуєте власну мрію, або Ви втілюєте мрії когось іншого.

monetary-flow.com